Pola oznaczone * są wymagane.

Świadczymy usługi z zakresu serwisu i kompleksowej obsługi komputerowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych jak i do osób prywatnych. Oferujemy stałą opiekę informatyczną nad całością sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, rozwiązywanie bieżących problemów komputerowych i kontrolę nad funkcjonowaniem zasobów informatycznych.

W ramach naszych usług, zapewniamy fachową pomoc przy wyborze sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz zapewniamy stały serwis sprawiający, że sprzęt będzie działał bez problemów. Tworzymy i zapewniamy sprawne działanie sieci lokalnych. Naprawiamy uszkodzony sprzęt lub źle działające komputery.

Zalety współpracy z naszą firmą to m.in. stały kontakt na każdym etapie realizowanych usług informatycznych, elastyczność oferty, indywidualne podejście do każdego Klienta, bezpieczeństwo poufności informacji oraz konkurencyjne ceny.

Ponadto zajmujemy się szkoleniami, sprzedażą sprzętu komputerowego i materiałów eksploatacyjnych a także organizacją szkoleń informatycznych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas szkolenia stały na najwyższym poziomie organizacyjnym i merytorycznym.

Dodatkowo świadczymy kompleksową obsługę klientów Planformy NC+